Raamatud

Ellujäämise Õpetused

Luule vaieldamatult olulisimaks pärandiks on tema poolt kirjutatud raamatud. Ehkki esimene raamat sündis toetamaks ravimistegevust, siis hiljem muutus ülejäänud tegevus toetavaks raamatutes edastatud infot. Kirjutavast arstist sai kirjanikust/õpetajast ravija. Küllap sai ta just siis aru, et kõiki inimesi ei saa ta ise ravida, raamat aga võimaldas jõuda palju enamate inimesteni, kui isiklikult ka kogu elu jooksul oleks jõudnud.

 

ellujaamise1Ellujäämise Õpetus
1995
Luule: “See raamat on kirjutatud selleks, et inimesed saaksid ise oma tervist parandada. Kõnekeel on teadlikult võimalikult lihtne, et abi igaühele kättesaadav oleks.
Andestamise õpetus on lihtne ja käepärane neile, kes tahavad oma vigu tunnistada, vastuvõetamatu neile, kes otsivad süüdlasi väljastpoolt ennast.”

Telli Apollost

 

ellujaamise2Ellujäämise Õpetus II
1996
Luule: “See raamat on minu vajadus tõestada inimesele, et ta saab ise ennast terveks ravida.”

Telli Apollost

 

 

ellujaamise3Ellujäämise Õpetus III
1997
Luule: “Keegi teadusemees on öelnud: “Neis raamatutes ei ole midagi, mida ei oleks piiblis, aga neis on palju, mida ei ole piiblis. Neis on haigeid abistada tahtva arsti otsingud, mis on viinud andestuse uute kaasaegsete võimaluste avastamisele. Andeks palumine on ju palve. Teadlikult suunatud palve tervendav vägi on ülivõimas. Seda võib igaüks iseenda peal katsetada.”
Telli Apollost

 

ellujaamise4Ellujäämise Õpetus IV
1999
Luule: “Stresside keele oskamine ja selle oskuse igapäevane kasutamine teeb pea selgeks, hinge kergeks ja keha terveks.”

Telli Apollost

 

 

ellujaamise5Ellujäämise Õpetus V
2000
Luule: “Inimene, kes õpib tundma ennast, õpib tundma inimest. Kes tunneb inimest, see tunneb inimesi ja sellele pole elu probleemiks, sest inimene on ju kõige olemasoleva koondkuju.”

Telli Apollost

 

ellujaamise6Ellujäämise Õpetus VI
2002
Luule: “Ärge uskuge midagi sõnasõnalt. Ärge eitage midagi täielikult. Kahelge ja otsige tõde. Olles leidnud hingerahu tunnete ära ka tõe.”

Telli Apollost

 

 

ellujaamise7Ellujäämise Õpetus VII
2002
Luule: “Vaimupimedusest sündinu vaimuvalgus arendab vaimu. Vaimuvalgusest sündinud vaimupimedus arendab keha. Mõlemad arengud on vajalikud.”

Telli Apollost

 

 

ellujaamise8Ellujäämise Õpetus VIII
2003
“Ärge uskuge midagi sõna-sõnalt. Ärge eitage midagi täielikult. Kahelge ja otsige tõde. Olles leidnud hingerahu tunnete ära ka tõe.”
Luule Viilma

Telli Apollost